Projekt Systemowy "Kurs na siebie"
Nie posiadasz odpowiedniej wersji Flash Player. Musisz go zaktualizowac klikając poniżej.
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player
 
 
O nas
USŁUGI SPOŁECZNE W MIEŚCIE I GMINIE CHODECZ
Aktualności
Zadania Ośrodka Pomocy Społecznej
Akty Prawne Ustawy
Projekt Systemowy "Kurs na siebie"

Nowi pracownicy Miejsko - Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej PDF Drukuj
wtorek, 12 lipca 2011 14:31
Poprawiony: czwartek, 01 marca 2012 14:10

W ramach realizowanego przez Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej projektu pt. "Kurs na siebie" zatrudniono pracownika na pół etatu.  Do zadań tej osoby będzie należała realizacja założeń programowych projektu finansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

 
Przetarg na realizację usług szkoleniowych PDF Drukuj
wtorek, 28 czerwca 2011 15:48
Poprawiony: czwartek, 01 marca 2012 14:10

Miejsko – Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej niebawem ogłosi przetarg na realizację usług szkoleniowych realizowanych w ramach projektu „Kurs na siebie”.  Jeśli  w zaplanowanym terminie uda się wyłonić wykonawcę, który przeprowadzi szkolenia ze wsparciem psychologicznym dla 29 beneficjentów programu,  realizacja czwartej już edycji projektu, którego celem jest przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu, rozpocznie się w sierpniu.

 
„Kurs na siebie” –wniosek przeszedł ocenę PDF Drukuj
poniedziałek, 23 maja 2011 10:37
Poprawiony: czwartek, 01 marca 2012 14:10

Wniosek o dofinansowanie projektu z Europejskiego Funduszu Społecznego pt. „Kurs na siebie” złożony przez Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej przeszedł pozytywnie ocenę i został  zakwalifikowany przez komisję do realizacji. Po podpisaniu umowy rozpocznie się jego realizacja. Dzięki temu 27 osób zamieszkujących teren gminy  dostanie szansę na zmianę swojego życia.

 
„Kurs na siebie” – niebawem kolejna edycja programu PDF Drukuj
czwartek, 14 kwietnia 2011 18:42
Poprawiony: czwartek, 01 marca 2012 14:10

Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Chodczu złożył wniosek o dofinansowanie projektu z Europejskiego Funduszu Społecznego pt. „Kurs na siebie”. Jeśli  ośrodek otrzyma dofinansowanie, 27 osób zamieszkujących teren gminy  dostanie szansę na zmianę swojego życia.– Poprzednie edycje programu dały nam dowód, że jego realizacja zwiększa szansę osób zagrożonych wykluczeniem społecznym na powrót do aktywnego życia – zapewnia Irena Grabowska, kierownik Miejsko – Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.


 
Kurs na Siebie! PDF Drukuj

Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Chodczu zawiadamia, że już po raz trzeci będzie wdrażał przedsięwzięcia zawarte we własnym projekcie systemowym KURS NA SIEBIE, współfinansowanym przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Program Operacyjny Kapitał Ludzki (Priorytet VII Promocja Integracji Społecznej, Poddziałanie 7.1.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez ośrodki pomocy społecznej).
Ideą projektu jest nauka życia jako wymierna pomoc społeczna a istotą tegorocznej edycji udział osób marginalizowanych społecznie w zajęciach prozdrowotnych pozwalających odbudować wiarę we własne możliwości i uprawnienia oraz zdobyć umiejętności do życia społecznego.
Treningi i poradnictwo dla 23 mieszkańców naszej gminy chcących zawalczyć o własne życie, życie najbliższej rodziny, obejmują instrumenty aktywizacji społecznej i zdrowotnej. Sesje odbędą się w okresie od sierpnia do listopada br. Zapewniamy doświadczoną kadrę specjalistów, profesjonalną opiekę i dogodne, uwzględniające indywidualne zależności warunki udziału w projekcie.

 
«« pierwsza « poprzednia 6 7 8 następna » ostatnia »»

Strona 8 z 8