Chodecz, 18.03.2020r.

WAŻNY KOMUNIKAT!!!!!!!!!!!!

Szanowni Państwo.

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Chodczu uprzejmie informuje, że w celu ograniczenia ryzyka zakażenia koronawirusem wprowadzone zostają ograniczenia w obsłudze interesantów:

MGOPS w Chodczu  nie przerywa pracy, niemniej kontakt z pracownikami będzie ograniczony do niezbędnego minimum.

Zalecamy przede wszystkim kontakt telefoniczny pod nr tel. 0-54 2848-070 wew. 44 lub 784-906-431  lub mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Interesanci przyjmowani będą wyłącznie w sytuacjach bezwzględnej konieczności.

W związku z zaistniałą sytuacją oraz dla zapewnienia płynności pobieranych świadczeń pieniężnych Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Chodczu zobowiązuje wszystkie osoby, które dotychczas pobierają świadczenia tj. zasiłki okresowe, stałe, rodzinne, z funduszu alimentacyjnego, 500+ lub inne  w formie gotówkowej w banku do założenia indywidualnych  kont bankowych w terminie do 10 kwietnia 2020r.

Jednocześnie informujemy, że wypłaty gotówkowe nie będą realizowane.  

Osoby, które założą konta bankowe zobowiązuje się do niezwłocznego powiadomienia tut. Ośrodka o tym fakcie drogą pisemną z podaniem numeru konta, na które świadczenia winny być przekazywane.

 

Druk zawiadomienia do pobrania na stronie internetowej: http://mgops.chodecz.pl/.    (PLIK DO  POBRANIA)

 

W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny z pracownikami OPS-u pod nr tel. 0-54 284 8048.

Wszystkie dane kontaktowe do pracowników socjalnych i poszczególnych komórek dostępne są na stronie ośrodka : http://mgops.chodecz.pl/.

 

Katarzyna Jóźwiak

Kierownik Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Chodczu